3.1.2011 добавлен английский топик Отель, 5.2 ссылки по эстонскому, 11.2 слова с сином (1 2 3), 12.2 якутский язык, 15.2 буквы иврита, 2.4 VII-X тысячи англ. слов, 10.4 глаголы биньянов пуъал и hуфъал, 14.4 ошибки изучающих иврит (1 2 3), 1.5 немецкая лексика, 19.5 поиск работы на иврите, 26.5 hэй в иврите, 10.7 программы I-II, III-IV, V-VI этапов изучения английского, 28.8 слова литовского происх-ния в идиш, 29.8 влияние иврита на др. яз., 31.8 частотность англ. слов на А B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W XYZ, 1.9 английские глаголы-исключения и TOEFL, 2.9 корякский, 5.9 ссылки по казахскому, 7-12.9 коварные ивритские слова (1 2 3), 18.9 немецкие экзамены, 25.11 управление немецких глаголов, 9.12 II, III, IV, V, VI тысячи нем. слов, 7.1.2012 немецкие предлоги с падежами, 9.1 ссылки по латышскому, 15.1 как на английском и иврите нравиться, 18.1 лексика иврита, 8.2 ливский язык, 21.2 арабские словари, 16.3 огласовки в иврите, 28.3 немецкие топики, 10.4 II, III тысячи ивр. слов, 5.1-26.7 частотность немецких слов на А B C D E F G H I J K, 3-12.5 программы I, II, III, IV этапов изучения иврита, 17.3-19.5 нем. слова по темам Дом и Семья, 18-22.5 португальские и румынские словари, 25.5 африкаанс, 10.6 французская лексика, 15.6 нем. правила чтения, фонетика и аудио, 16.6 повелительное наклонение в иврите, 22.6 притяжательные суффиксы в иврите, 3-7.7 французские топики История Парижа, Сорбонна и Лувр, 6.7 учебные тексты на иврите о рекламе и коммерции, 11.7 текст на идиш "Литва (в первую очередь Друскининкай) - лучшее место отдыха"
Пользовательского поиска
поиск по сайту и в Сети через Яндекс
ЯЗЫК, КАРЬЕРУ,
СЧАСТЬЕ

ТЫ ОБРЕТЁШЬ
В "АГАСТЕ"
English на багрут
Книги почтой: иврит, идиш, арамейский, арабский, английский, иудаика, кулинария…

ИЗУЧЕНИЕ ЯЗЫКОВ В ИНТЕРНЕТЕ

Курсы иврита, идиш, английского, немецкого, французского, испанского, чешского, русского как иностранного, др. языков и профессиональное обучение в Израиле: 054-5466290
Учим 2 ЯЗЫКА
по ЦЕНЕ ОДНОГО

- владеем обоими
и ПРЕУСПЕВАЕМ
новое языки по алфавиту курсы тесты золотые правила с учителем или без? книги ссылки автор дети техника $ реклама на сайт сайт на иврите
Русский, украинский, белорусский, польский, болгарский, хорватский, сербский и др. славянские языки

Английский, немецкий, идиш, шведский и др. германские языки

Французский, испанский, итальянский и др. романские языки

Латинский и др. италийские языки

Осетинский и др. индоиранские языки

Балтийские, албанский, армянский, ирландский и прочие индо-европейские языки

Финский, венгерский и др. языки уральской семьи

Грузинский, чеченский, ингушский, аварский и др. иберийско-кавказские языки

Иврит, арабский и др. семито-хамитские языки

Турецкий, татарский, башкирский, казахский, монгольский и др. языки алтайской семьи

Китайско-тибетские языки

Японский, рюкюский и корейский языки

Индейские языки

Остальные естественные языки

Еврейские языки разных семей

Искусственные языки

Психологiя спiлкування з клieнтами

/>Спілкування з клієнтами з продажу є основним інструментом для залучення покупців. Щоб правильно збудувати процес переговорів, продавцям потрібно не тільки бути комунікабельними, а й володіти основами психології спілкування.

Велике значення має перше враження: від нього залежить подальша взаємодія. При першій зустрічі співробітник компанії формує думку не лише про себе, а й створює образ компанії загалом. Неправильна поведінка може злякати покупця, і компанія втратить прибуток. Тому до кожної зустрічі варто підходити відповідально та готуватися.

Наступні поради допоможуть провести вдалі переговори:
 – Перед зустріччю чітко сформулюйте пропозицію. Спробуйте передбачити можливі запитання клієнта, щоб бути готовим відповісти.
 - Оцініть свій зовнішній вигляд: він має бути акуратним та охайним, а якщо в компанії є дрес-код, то відповідати йому.
 - У момент знайомства дивіться співрозмовнику в очі, подайте першим руку і неміцно привітайтеся, після чого першим представтеся.
 - Не порушуйте особистого простору людини, дотримуйтесь дистанції приблизно близько метра.

Привітність та дотримання зони комфорту налаштують співрозмовника на позитивний лад. Після цього можна розпочинати розмову.
Як спілкуватися з покупцем за телефоном?

Пропонуємо цікаві статті - "Психологія спілкування з клієнтом: дієві прийоми роботи із важким споживачем", а також і "Як керування репутацією забезпечує вашу безпеку в мережі"?

Нижче розглянемо ряд правил спілкування з покупцем по телефону.
Правило №1.
«Я не впізнаю вас у гримі. Хто ви такий?"
Буває так, що фахівці, які не мають достатньо досвіду, свою розмову з клієнтом по телефону починають таким чином:
"Здрастуйте. , Ви залишали у нас заявку. Скажіть…"
Зазвичай користувачі можуть залишити не одну заявку в багато компаній. Для того щоб правильно ідентифікувати себе, потрібно бути максимально конкретним, представлятися, вимовити назву компанії, питання, за яким ви телефонуєте, щоб клієнт одразу зрозумів вас, а не мучився здогадками.
Чим довше ви тягнете час, тим менше терпіння та лояльності залишається у вашого потенційного покупця.

Відстежуйте момент, щоб менеджери зверталися до клієнта на ім'я, максимально зрозуміло представляли себе і мене звуть Сергій. Ми займаємося виготовленням матраців. Ви залишали заявку на пошиття матраца розміром 160х190 см на нашому сайті "Бізнес центр Національний".
Продовжуйте уточнювати, доки людина не відповість вам: «Ах, так, згадав».

Правило №2.
«Ввічливість абсолютно безкоштовна, але приносить масу позитивних емоцій»
Неважливо, кому ви телефонуєте, починайте вашу розмову зі слів:
"Вам зараз зручно говорити?"
Якщо ви не уточните про можливість людини продовжувати бесіду, то після вашого монологу через кілька хвилин вона скаже, що їй не дуже зручно зараз говорити і чи можете ви їй передзвонити. Це означає, що потрібно буде повторювати всю інформацію.
При холодних дзвінках це завжди діє.

Правило №3.
«Пам'ятайте, що для людини власне ім'я є кращим за будь-який комплімент, його він готовий слухати нескінченно»
Людина уважніше вас слухає та сприймає деталі розмови. Називайте його на ім'я якнайчастіше, і вам не доведеться повторювати одну й ту саму інформацію кілька разів.

Правило №4.
«Мова справжнього професіонала не містить слів-паразитів»
Як часто ви чули, що консультант тягне голосні звуки, вставляє слова-паразити та зменшувально-пестливі суфікси? Навряд чи це говорить про його високу компетентність, навпаки, показує, що він тягне час, щоб згадати якусь важливу інформацію. Професіонал ніколи собі цього не дозволить. Всі ваші "заявочки", "хвилинки", "штучки" тільки відштовхнуть від вас потенційного клієнта.
Лояльність покупця
Формуємо довірче ставлення до компанії з боку споживачів

Правило №5.
"Роби трохи більше, ніж чекає покупець"
Згадайте, які емоції у вас викликає ситуація, коли ви телефонуєте в компанію, пояснюєте суть питання, а через кілька хвилин на тому кінці проводу людина каже вам: «Зараз я Вас переключу на спеціаліста, який Вам допоможе/Перекладаю дзвінок у відділ продажу». І вам доводиться все знову повторювати наступному співробітнику.
Справжній професіонал не допустить подібної ситуації, а передасть менеджеру коротко суть вашого звернення.

Якщо спеціаліст компанії може виконати частину роботи за вас, наприклад, заповнити заявку, доповнити її відомостями або виконати ще якусь роботу, то ідеальним варіантом буде вчинити саме так. Це дозволить не лише заощадити час, а й підвищити лояльність клієнта.

Правило №6.
"Покупець завжди правий" - так каже психолог Ярослав Степченков.
Перед тим як ставити запитання клієнту, переконайтеся, що їхнє формулювання буде сприйняте однозначно і дозволить людині дати ту відповідь, яка надасть вам потрібну кількість інформації.
Не використовуйте професійну, незрозумілу для клієнта термінологію.

Не варто запитувати:
Яку форму захоплення вам поставити на сайт?
Краще запитати:
«Олександре, підкажіть, як Вам зручніше: одразу приймати дзвінки від клієнтів або спочатку отримувати деяку інформацію про них, а потім телефонувати? Якщо самі будете здійснювати дзвінки, то має сенс додати на сайт форму з кнопкою Надіслати заявку?».

Правило №7.
«Розуміння – початок згоди»
Для виключення непорозумінь та розбіжностей краще уточніть у клієнта у процесі або на завершення розмови: «Я правильно Вас розумію, …?»

Наприклад:
Клієнт каже: "Я хочу, щоб у моєму домі було максимально тихо".
Менеджер: «Владиславе, Вам у всьому будинку потрібно встановити потрійні склопакети, які виключатимуть проникнення звуків з вулиці, я вірно Вас розумію?»
Пам'ятайте, що повторення цієї фрази добре в міру.

Правило №8.
"Не відповів 1 раз зараз, отримаєш 10 питань потім"

На завершення розмови з клієнтом менеджер-професіонал обов'язково поцікавиться, чи залишилися у нього питання.
Під час розмови людина може посоромитися запитати про ті чи інші характеристики товару, щоб не здатися дурним. А своїм питанням ви дасте йому можливість отримати цікаву інформацію.
Якщо ви не відповісте на одне запитання, то може виникнути ще кілька, які перешкоджають укладенню угоди. А може вийти так, що відповідь дасть ваш конкурент.


Вернуться
старая (2005г.) входная темы демография статистика география К4 иудаизм СМИ,в т.ч.еврейские политика,армия антисемитизм новояз кулинария спорт афоризмы,цитаты юмор ЗОВ архив