3.1.2011 добавлен английский топик Отель, 5.2 ссылки по эстонскому, 11.2 слова с сином (1 2 3), 12.2 якутский язык, 15.2 буквы иврита, 2.4 VII-X тысячи англ. слов, 10.4 глаголы биньянов пуъал и hуфъал, 14.4 ошибки изучающих иврит (1 2 3), 1.5 немецкая лексика, 19.5 поиск работы на иврите, 26.5 hэй в иврите, 10.7 программы I-II, III-IV, V-VI этапов изучения английского, 28.8 слова литовского происх-ния в идиш, 29.8 влияние иврита на др. яз., 31.8 частотность англ. слов на А B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W XYZ, 1.9 английские глаголы-исключения и TOEFL, 2.9 корякский, 5.9 ссылки по казахскому, 7-12.9 коварные ивритские слова (1 2 3), 18.9 немецкие экзамены, 25.11 управление немецких глаголов, 9.12 II, III, IV, V, VI тысячи нем. слов, 7.1.2012 немецкие предлоги с падежами, 9.1 ссылки по латышскому, 15.1 как на английском и иврите нравиться, 18.1 лексика иврита, 8.2 ливский язык, 21.2 арабские словари, 16.3 огласовки в иврите, 28.3 немецкие топики, 10.4 II, III тысячи ивр. слов, 5.1-26.7 частотность немецких слов на А B C D E F G H I J K, 3-12.5 программы I, II, III, IV этапов изучения иврита, 17.3-19.5 нем. слова по темам Дом и Семья, 18-22.5 португальские и румынские словари, 25.5 африкаанс, 10.6 французская лексика, 15.6 нем. правила чтения, фонетика и аудио, 16.6 повелительное наклонение в иврите, 22.6 притяжательные суффиксы в иврите, 3-7.7 французские топики История Парижа, Сорбонна и Лувр, 6.7 учебные тексты на иврите о рекламе и коммерции, 11.7 текст на идиш "Литва (в первую очередь Друскининкай) - лучшее место отдыха"
Пользовательского поиска
поиск по сайту и в Сети через Яндекс
ЯЗЫК, КАРЬЕРУ,
СЧАСТЬЕ

ТЫ ОБРЕТЁШЬ
В "АГАСТЕ"
English на багрут
Книги почтой: иврит, идиш, арамейский, арабский, английский, иудаика, кулинария…

ИЗУЧЕНИЕ ЯЗЫКОВ В ИНТЕРНЕТЕ

Курсы иврита, идиш, английского, немецкого, французского, испанского, чешского, русского как иностранного, др. языков и профессиональное обучение в Израиле: 054-5466290
Учим 2 ЯЗЫКА
по ЦЕНЕ ОДНОГО

- владеем обоими
и ПРЕУСПЕВАЕМ
новое языки по алфавиту курсы тесты золотые правила с учителем или без? книги ссылки автор дети техника $ реклама на сайт сайт на иврите
Русский, украинский, белорусский, польский, болгарский, хорватский, сербский и др. славянские языки

Английский, немецкий, идиш, шведский и др. германские языки

Французский, испанский, итальянский и др. романские языки

Латинский и др. италийские языки

Осетинский и др. индоиранские языки

Балтийские, албанский, армянский, ирландский и прочие индо-европейские языки

Финский, венгерский и др. языки уральской семьи

Грузинский, чеченский, ингушский, аварский и др. иберийско-кавказские языки

Иврит, арабский и др. семито-хамитские языки

Турецкий, татарский, башкирский, казахский, монгольский и др. языки алтайской семьи

Китайско-тибетские языки

Японский, рюкюский и корейский языки

Индейские языки

Остальные естественные языки

Еврейские языки разных семей

Искусственные языки

Як покращити своe життя

Саморозвиток – це процес вивчення нового та формування нових навичок – навичок, які допомагають нам збільшити шанси на успіх, досягнення цілей та втілення мрії.

Коли ми працюємо над саморозвитком, ми набуваємо соціальних, емоційних і практичних навичок, необхідних нам для того, щоб ми могли виконати те, що задумали. Тому нам легше, і ми досягаємо більшого успіху.

То які ж навички саморозвитку є найважливішими? Ось 9 навичок, які, на мою думку, потрібні для будь-якого плану саморозвитку.

Ось кілька швидких "здорових" порад з особистісного розвитку:

1. Розвивайте мислення зростання
Якщо у нас "фіксоване мислення", ми можемо уникати труднощів, тому що не хочемо відчувати себе ніяково або принижено перед іншими - адже хто так робить, правда?! Але це може бути проблематично, тому що наш страх перед помилками може змусити нас уникати викликів та нового досвіду – досвіду, який допоможе нам зростати, покращувати себе у важливих аспектах та створювати життя, яке ми бажаємо.

Якщо у нас є "установка на зростання", нам подобаються виклики, незважаючи на ризик, зазвичай тому, що ми цінуємо навчання і зростання більше, ніж інші, які думають, що ми знаємо, що робимо. Саме тому люди зі встановленням на зростання часто легше освоюють нові навички, бо вони вірять, що можуть це зробити, і тому справді працюють над цим.

2. Розвивайте свою здатність мислити як підприємець
Кожному корисно навчитися мислити як підприємець, незалежно від того, чи маємо власний бізнес чи ні. Чому? Тому що підприємці повинні бути новаторами, добре планувати всі можливі варіанти розвитку подій і вміти змусити інших повірити в їхнє бачення чи мрію, вони схильні до адаптації і здатні досягати успіху в різних ситуаціях. Дивіться тут  https://nbc.ua/pages/services/corporate-sales-trainings.htm

Вчитеся бути підприємцем, і ви навчитеся досягати своїх цілей, будь то створення бізнесу, що позитивно впливає на світ, створення умов для раннього виходу на пенсію або сходження на Еверест.

3. Заспокойте себе та зніміть стрес.
Високий рівень стресу не тільки шкідливий для нашого здоров'я та благополуччя, але й може завадити нам ефективно працювати та досягати цілей саморозвитку. Якщо ви вивчите деякі стратегії зниження стресу, ваше тіло та розум будуть краще підготовлені до вирішення проблем, які неминуче виникнуть.

4. Розвивайте рефлекс позитивності
Життя іноді буває важким. Ми всі переживаємо злети та падіння. Але ми не всі реагуємо на ці злети та падіння однаково. Деякі люди дозволяють важким часом перемогти їх. Інші люди, які думають позитивно, не сприймають так важко. Ось чому важливо розвивати рефлекс позитивності. Якщо ви зможете бути хоч трохи позитивнішим, погані часи не здаватимуться такими похмурими.

5. Встановіть здоровіші стосунки зі своїм телефоном
Скільки людей просто поринають у свої телефони або інші пристрої, дозволяючи цьому предмету заволодіти їх часом, простором голови та навіть емоціями. Не дивно, що в наші дні нам важко розвивати нові навички, коли наша увага з'їдається технікою.

Ось чому так важливо перехитрити свій смартфон – навчитися використовувати техніку так, щоб вона приносила вам користь, а не шкоду.

6. Розвивайте себе, щоб бути витривалішим
Стійкість - це та суперважлива навичка, яка допомагає швидко відновитися після того, як вас збили з ніг. Це одна з найважливіших навичок для досягнення успіху, тому що ніхто з нас ніколи нічого не досягне, якщо не буде продовжувати спроби, коли в нас щось не виходить. Отже, розвивайте в собі навички стійкості.

7. Пам'ятайте про даний момент
Коли ми усвідомлені і перебуваємо зараз, ми приймаємо кожен день таким, яким він приходить. Навіть якщо ми маємо мету або мрію, до якої ми прагнемо, ми можемо краще насолоджуватися процесом і отримувати задоволення від простих і прекрасних моментів життя.

Зізнаюся, це навичка, з якою я борюся, але я бачу, як боротьба уважно обмежує мій успіх, тому я продовжую намагатися. Ви також можете спробувати та розвинути деякі навички уважності.

8. Дбайте про своє здоров'я
Я зробив велику помилку, не подбавши достатньо про своє психічне і фізичне здоров'я, і в результаті отримав плісняву хворобу, паразитів і бактеріальний надлишок в тонкому кишечнику. Це забрало в мене рік життя. Очевидно, що це утримало мене від того, чого я прагнув. Тому подбайте про своє здоров'я – почніть з покращення стану кишечника та обмеження впливу токсинів, а потім рухайтеся далі.

9. Продовжуйте розвивати себе у нових напрямках
Наука очевидна: що більше способів саморозвитку ми використовуємо, то ширше наш набір навичок і тим більшого успіху ми досягаємо. Тому спробуйте освоїти кілька нових емоційних навичок або зайнятися діяльністю, спрямованої на розвиток цих навичок. Можливо, ви дізнаєтеся щось таке, що змінить все ваше життя.


Вернуться
старая (2005г.) входная темы демография статистика география К4 иудаизм СМИ,в т.ч.еврейские политика,армия антисемитизм новояз кулинария спорт афоризмы,цитаты юмор ЗОВ архив