3.1.2011 добавлен английский топик Отель, 5.2 ссылки по эстонскому, 11.2 слова с сином (1 2 3), 12.2 якутский язык, 15.2 буквы иврита, 2.4 VII-X тысячи англ. слов, 10.4 глаголы биньянов пуъал и hуфъал, 14.4 ошибки изучающих иврит (1 2 3), 1.5 немецкая лексика, 19.5 поиск работы на иврите, 26.5 hэй в иврите, 10.7 программы I-II, III-IV, V-VI этапов изучения английского, 28.8 слова литовского происх-ния в идиш, 29.8 влияние иврита на др. яз., 31.8 частотность англ. слов на А B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W XYZ, 1.9 английские глаголы-исключения и TOEFL, 2.9 корякский, 5.9 ссылки по казахскому, 7-12.9 коварные ивритские слова (1 2 3), 18.9 немецкие экзамены, 25.11 управление немецких глаголов, 9.12 II, III, IV, V, VI тысячи нем. слов, 7.1.2012 немецкие предлоги с падежами, 9.1 ссылки по латышскому, 15.1 как на английском и иврите нравиться, 18.1 лексика иврита, 8.2 ливский язык, 21.2 арабские словари, 16.3 огласовки в иврите, 28.3 немецкие топики, 10.4 II, III тысячи ивр. слов, 5.1-26.7 частотность немецких слов на А B C D E F G H I J K, 3-12.5 программы I, II, III, IV этапов изучения иврита, 17.3-19.5 нем. слова по темам Дом и Семья, 18-22.5 португальские и румынские словари, 25.5 африкаанс, 10.6 французская лексика, 15.6 нем. правила чтения, фонетика и аудио, 16.6 повелительное наклонение в иврите, 22.6 притяжательные суффиксы в иврите, 3-7.7 французские топики История Парижа, Сорбонна и Лувр, 6.7 учебные тексты на иврите о рекламе и коммерции, 11.7 текст на идиш "Литва (в первую очередь Друскининкай) - лучшее место отдыха"
Пользовательского поиска
поиск по сайту и в Сети через Яндекс
ЯЗЫК, КАРЬЕРУ,
СЧАСТЬЕ

ТЫ ОБРЕТЁШЬ
В "АГАСТЕ"
English на багрут
Книги почтой: иврит, идиш, арамейский, арабский, английский, иудаика, кулинария…

ИЗУЧЕНИЕ ЯЗЫКОВ В ИНТЕРНЕТЕ

Курсы иврита, идиш, английского, немецкого, французского, испанского, чешского, русского как иностранного, др. языков и профессиональное обучение в Израиле: 054-5466290
Учим 2 ЯЗЫКА
по ЦЕНЕ ОДНОГО

- владеем обоими
и ПРЕУСПЕВАЕМ
новое языки по алфавиту курсы тесты золотые правила с учителем или без? книги ссылки автор дети техника $ реклама на сайт сайт на иврите
Русский, украинский, белорусский, польский, болгарский, хорватский, сербский и др. славянские языки

Английский, немецкий, идиш, шведский и др. германские языки

Французский, испанский, итальянский и др. романские языки

Латинский и др. италийские языки

Осетинский и др. индоиранские языки

Балтийские, албанский, армянский, ирландский и прочие индо-европейские языки

Финский, венгерский и др. языки уральской семьи

Грузинский, чеченский, ингушский, аварский и др. иберийско-кавказские языки

Иврит, арабский и др. семито-хамитские языки

Турецкий, татарский, башкирский, казахский, монгольский и др. языки алтайской семьи

Китайско-тибетские языки

Японский, рюкюский и корейский языки

Индейские языки

Остальные естественные языки

Еврейские языки разных семей

Искусственные языки

Як правильно виховувати дитину з народження?

Виховний процес краще починати з перших декад життя малюка. Активний розвиток крихіток відбувається якраз на першому році їхнього буття. На описуваному етапі вони адаптуються до середовища і набувають перший цінний досвід. Адже всього за 12 місяців малюкові необхідно навчитися агукать, посміхатися, реагувати на батьківські голоси, настрій, розрізняти інтонації.

Часто батьки немовлят більше приділяють увагу слідування розпорядку дня і режиму харчування, повноцінного догляду, а не виховному процесу. Саме до однорічного віку закладаються на підсвідомому ярусі основні звички сина, формуються схильності, особливості особистості. Подальше дозрівання крихти, головним чином, обумовлено виховним процесом в дитинстві.

Умовно річний етап виховної роботи зазвичай поділяють на 4 ступені відповідно до триместрами.

Нижче представлені рекомендації, як виховати дитину правильно в першому триместрі його життя.

Даний етап передбачає формування у малюків «вірних» звичок і запобігання зародження шкідливих. Крім того, тут батькам слід грамотно організувати харчування крихти. Це дуже важливо для адекватної збільшення у вазі, вироблення звикання до режиму.

Пропонуємо, тренінги з логістики, а також курси по мотивації дітей.

У цьому триместрі у крихти повинні сформуватися такі звички, як:

  • без пустушки занурюватися в Морфеево царство на вулиці;
  • проводити певний відрізок часу в ліжечку, самостійно розважаючись;
  • тримати голівку;
  • виявляти невдоволення при заміні підгузника;
  • без заколисування засипати.

Рекомендується також серйозну увагу приділяти гігієні крихти. Ранок у карапузів має починатися з маминої привітною посмішки, проведення гігієнічних маніпуляцій, які включають умивання ручок немовляти і личка, підмивання, зміни підгузника. Ці щоденні дії у нащадків будуть виробляти звичку утримувати в чистоті себе.

Щоб виробити у крихти звичку утримувати головку необхідно його укладати на животик. Поступово малюк звикне до описуваного дійства, зміцніють м'язи шиї і спини.

Щоб чадо початок агукать, слід частіше грати з ним. Також добре, якщо малюк буде чути потішки і дитячі пісеньки. Будь-яка дія, безпосередньо пов'язане з дитям, потрібно коментувати, розповідати, наприклад, як надягають повзунки, змінюється підгузник. Розмовляючи з малюком, рекомендується посміхатися, оскільки саме таким способом закладається культура комунікативної взаємодії.

У наступному триместрі розвивається зорове, сенсорне і слухове світосприйняття. Даний етап включає підготовку сина до мови. Тут рекомендується включати музичні мелодії різноманітних жанрів. При цьому краще щоб вони були милозвучними і легкими: класика, дитячі наспіви, сучасні мотиви. Щоб ребятенок гуліл, почав лепетати його увагу треба спрямовувати і на інші звуки. Його слід знайомити з навколишньою дійсністю, залучаючи його інтерес до пташиного цвірінькання, шуму води, що ллється, торохтіння трактора.

Розумовий формування крихти на описуваної стадії має дебютувати з комунікативної взаємодії. Батькам потрібно грати з чадом, формуючи його сприйняття. Починати займатися рекомендується при стані, коли сина ніщо не турбує і він веселий. Малюкові повинні приносити задоволення такі заняття, тому не слід грати з малятком, коли він хоче їсти або вередує. На даному етапі відбувається закладка морально-естетичних засад виховання, які чадо отримує внаслідок спілкування з ріднею.

Любов і радісні емоції, подаровані немовляті, стануть відправною опорою для виковиванія морально-естетичної поведінкової моделі. Крім перерахованого в розпорядку також повинні бути присутніми щоденна зарядка і масаж. На даному етапі вправи повинні бути вже більш різноманітними, оскільки мета їх підготувати дитину до повзання.

Етап третього триместру знаменується непосидючістю сина і його допитливістю. Активність у малюків на описуваної стадії збільшується в рази. Так як чадо вже навчилося повзати і сідати, а деякі малюки пробують вставати, то настав час фізичної підготовки.

Перш за все, немовляті необхідно надати свободу переміщення по житлу. Тому слід максимально убезпечити можливий маршрут його подорожі. В даному триместрі малюків все більше цікавить вміст скриньок і шафок, тому рекомендується прибрати будь-які предмети, які можуть принести шкоду дитині.

На даному етапі вже можна робити перші спроби привчання чада до горщика. Необхідно садити дитину на горщик після годування, прогулянки, сну. Після деякого часу малюкові стане зрозумілим, з якою метою його садять на горщик. Приблизно в семимісячному віці можна починати навчати дитину миття ручок. Таким чином, формується поняття порядності.

Одягаючи перед годуванням крихти нагрудничек, змінюючи забруднений одяг безпосередньо після того, як вона забруднилася, мами прищеплюють чадам акуратність. При цьому дорослим необхідно коментувати кожну дію і пояснювати його.

Для дітей ігрова діяльність важлива, не залежно від вікового етапу. За допомогою неї вони пізнають світ. У семи-восьмимісячного віці можна демонструвати дитині прості іграшки і маніпуляції з ними, наприклад, показувати, як котиться м'ячик, крутяться коліщатка у машинки. Також на описуваному етапі можна вже показувати окремі частини голови: ніс, очі, вуха. Займатися з немовлятами в третьому триместрі необхідно щодня. Тут також слід ознайомити сина зі словами-заборонами: «не можна». Наприклад, коли малюк б'ється при ігровій діяльності, необхідно вимовити «не можна», пояснивши причини (мені неприємно, боляче).

У четвертому триместрі виховання Дитятки охоплює абсолютно всі сфери його діяльності. Тут малюк активно взаємодіє з дорослим оточенням і намагається самостійно ходити. Коли малюк самостійно встає на ножі, його слід заохочувати. Спочатку карапузові потрібно допомагати, водити його, тримаючи за дві ручки, потім за одну. Через час малюк зможе затримуватися, стоячи на ніжках, на кілька секунд.

Розумовий формування немовляти ґрунтується на прищепленні йому навички маніпулювати з предметами. Повноцінний виховний процес включає тісну комунікативну взаємодію з сином. Розмовляти з карапузом слід постійно, але не рекомендується копіювати дитячу мова або сюсюкаться. Це може породити формування мовного дефекту.

Партнер http://sbt.nbc.ua/
Вернуться
старая (2005г.) входная темы демография статистика география К4 иудаизм СМИ,в т.ч.еврейские политика,армия антисемитизм новояз кулинария спорт афоризмы,цитаты юмор ЗОВ архив